Menu
Producenci
Produkt dnia
O firmie

O Firmie

Pomysł założenia firmy zrodził się z pasji do tego czym się zajmujemy w życiu prywatnym i zawodowym. Chcemy dążyć do tego, aby nie był to kolejny bezimienny sklep internetowy, tylko miejsce w którym poza możliwością zakupu dobrego produktu otrzymacie wsparcie, rzetelną i przydatną informację o nim.

Firmę tworzą ludzie, którzy kierują się własną misją i wizją, są wśród nas fizjoterapeuci, sportowcy i właściciele firm. Każdy z nas wnosi bardzo wiele, a zarazem coś innego w jej funkcjonowanie. Jest to większy projekt, który nie sprowadza się wyłącznie do pomysłu na biznes, chcemy podzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą o tym, jak istotne w życiu i w sporcie są środki odnowy biologicznej i regeneracja, pomóc w ich doborze, przekonać, a być może finalnie zapalić Was do ich stosowania.

Dla Kogo to wszystko

Nasze produkty i usługi dedykowane są każdemu, kto związany jest z fizjoterapią, treningiem personalnym, ale też osobom amatorsko / profesjonalnie uprawiającym sport, osobom potrzebującym fachowego wsparcia w przygotowaniach do rozpoczęcia uprawiania sportu lub przejścia na zdrowy styl życia. Nasze produkty są nieodzownym elementem w pracy każdego fizjoterapeuty, trenera i sportowca, którzy wiedzą jak ważne jest regularne stosowanie właściwej suplementacji, regeneracji i odnowy.

Misja i Wizja

Sportrecovery.pl ma stać się największym sklepem z profesjonalnymi produktami dla sportowców, fizjoterapeutów i tych dla których ważna jest dbałość o zdrowie. Nasza droga do tego celu opiera się na szerokiej gamie i jakości oferowanego asortymentu, profesjonalnym świadczeniu usług przez nasz zespół z zachowaniem pasji, którą od początku w sobie mamy i od której wszystko się zaczęło.

Chcemy w jednym miejscu zapewnić łatwy i przejrzysty dostęp do kompleksowego, ale zarazem wyselekcjonowanego, sprawdzonego towaru również tego nietypowego, tak aby maksymalnie ułatwić proces zakupowy i zaoszczędzić Wasz cenny czas.

Zapraszamy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl