Menu
Producenci
Produkt dnia
Ambasadorzy

Z dumą przedstawiamy naszych Ambasadorów. To ludzie, którzy tak jak my żyją sportem, utożsamiając go ze stawianiem sobie wyzwań i zdrowym trybem życia. Pomagają nam promować aktywność fizyczną, pokazują jak stawiać sobie sportowe cele i jak je realizować. Z taką inspiracją nic nie jest niemożliwe.

Matylda Kowal

Matylda Kowal - Ambasador SportRecovery.pl

Matylda Kowal to dwukrotna uczestniczka Igrzysk Olimpijskich, w Londynie (2012) i Rio de Janeiro (2016). Reprezentowała Polskę w biegu na 3000m z przeszkodami. Jest także wielokrotną Mistrzynią Polski, a na swoim koncie posiada wiele medali Mistrzostw Polski na różnych dystansach.

Obecnie Matylda Kowal jest trenerką lekkiej atletyki oraz personalną. Jak sama mówi, "Moja przygoda ze sportem trwa już od 17 lat i pomimo tego, że zakończyłam etap wyczynowego trenowania, nadal nie rozstaje się ze sportem. Nie potrafię zrezygnować z biegania, bo kocham to robić! Stawiam sobie nowe cele i wyzwania, ale już nie na stadionie lekkoatletycznym, tylko próbuje swoich sił w biegach ulicznych, oraz spełniam się jako trenerka, prowadząc treningi indywidualne, zajęcia sportowe dla dzieci i dorosłych. Chcę teraz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi, a młodym ludziom pokazać, że sport jest piękny i nieprzewidywalny. W tym kierunku zorganizowałam swój pierwszy camp, 4-dniowe warsztaty biegania dla początkujących i zaawansowanych biegaczy."

Matylda Kowal - Ambasador SportRecovery.pl Matylda Kowal - Ambasador SportRecovery.pl Matylda Kowal - Ambasador SportRecovery.pl


Kinga Walania-Bronhard

Kinga Walania-Bronhard Ambasador SportRecovery.pl

Kinga określa samą siebie amatorką biegania. Z uśmiechem stwierdza, że "Najważniejsze to iść przez życie z uśmiechem, pasją i otwierać się na wszystko, co nam daje życie." Zaczęła biegać ponad 8 lat temu nie sądząc, że może coś osiągnąć w tej dziedzinie sportu. Dziś jest z siebie dumna! Jak mówi: "mogę to powiedzieć bez wahania, bo ciężka praca, którą wkładałam w treningi oddała i dzięki temu jestem teraz tu i to, co zdobyłam i osiągnęłam jest moje. Kiedyś nie marzyłam nawet o życiówkach takich jak 5km w 19.20min, 10km - 39.25, czy półmaraton - 1:28:20."

Patrząc na Kingę można więc wyciągnąć wnioski, że nasze blokady są w nas samych, że możemy więcej niż nam się wydaje. Jej kolejnym marzeniem było stworzenie sekcji lekkoatletyki w jej mieście. I to także jej się udało! Została inicjatorem i koordynatorem sekcji, która zrzesza biegaczy amatorów, a przede wszystkim młodzież, która dostała szansę ćwiczyć z najlepszymi, m. in. trenerem sekcji została Olimpijka Matylda Kowal.

Kinga Walania-Bronhard Ambasador SportRecovery.pl Kinga Walania-Bronhard Ambasador SportRecovery.pl


Piotr Groszek

 Piotr Groszek Ambasador SportRecovery.pl

Piotr jest siatkarzem plażowym oraz zawodnikiem siatkówki na śniegu. To także brązowy medalista Pucharu Świata, multimedalista Pucharu Europy oraz srebrny medalista Turnieju Mistrzostw Polski. Co warte podkreślenia jest także aktualnym Mistrzem Polski w Siatkówce na Śniegu.

Obecnie Piotr Groszek wraz z Kamilem Warzochą tworzą zespół siatkówki plażowej (Warzocha/Groszek Beach Volleyball Team) z powodzeniem występując na turniejach cyklu eliminacji mistrzostw Polski. Reprezentują również nasz kraj na arenie międzynarodowej podczas turniejów z cyklu Pucharu Świata.

Piotr z roku na rok stawia sobie coraz wyższe cele, które pozwalają mu dążyć do bycia jeszcze lepszym sportowcem. Jak mówi, obie odmiany siatkówki wiele dla niego znaczą. To nie tylko codzienne treningi i praca, to również pasja, cel i sposób życia.

Promocje
Oto jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie.
Olejek Aktywacyjny Rapid Boost Revvi 250ml
Olejek Aktywacyjny Rapid Boost Revvi 250ml

89,90 zł

Cena regularna: 97,95 zł

Najniższa cena: 97,95 zł
szt.
Olejek Migdałowy do Masażu Revvi 250ml
Olejek Migdałowy do Masażu Revvi 250ml

89,90 zł

Cena regularna: 97,95 zł

Najniższa cena: 97,95 zł
szt.
Żel do Stóp Fresh Feet Revvi 250ml z Pompką
Żel do Stóp Fresh Feet Revvi 250ml z Pompką

110,00 zł

Cena regularna: 122,45 zł

Najniższa cena: 122,45 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl